PPC reklama

Potřebujete zviditelnit Vaší firmu a produkty, které nabízíte? Toužíte po levném a přesto účinném řešení? Je zbytečné vkládat velké peníze do reklam v televizích či rádiích, do letáků, billboardů apod. My pro Vás máme úspornější řešení a tím jsou ppc reklamy. Cena této formy propagace se pohybuje kolem 2000 – 5000 Kč a navíc se po celou dobu o Vaše zviditelnění stará tým profesionálů.

Propagátor nejprve analyzuje Váš web a vybere s něho vhodná klíčová slova. Ta slouží především k napsání kvalitního a poutavého článku na dané téma, který je poté vkládán na weby, jako je například celosvětově známý google. Pomocí zadání klíčových slov do vyhledávače se Váš článek zobrazí na předních místech a bude tak o Vás vědět velké množství lidí. Forma této propagace je nejen levnější než ostatní, ale také velmi účinná.

Tržby klientů se mohou zvednout až o 87% a náklady na reklamu se sníží až o 80%. To vše je prokázáno dlouholetými zkušenostmi naší společnosti, která se touto problematikou zabývá až přes 5 let. Pro více informací o PPC reklamě nás neváhejte kontaktovat na 775 646 333.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup