Nechte své hosty, ať snědí i nádobí

Uvažujete o tom, že si otevřete cukrárnu nebo kavárnu a obáváte se konkurence? Chtělo by to jistě dobrý nápad, jak hned od prvních dnů nalákat do vaší provozovny co nejvíce hostů. Co je platné, že jsou vaše produkty těmi nejlepšími ve městě, když o tom nikdo neví.

  • Jednou z cest, jak přilákat zvědavé zákazníky, je nabídnout jim něco výjimečného.
  • Něco, co jinde rozhodně nemají.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

A rozhodně to nemusí být drahá investice. Dobrým nápadem je jedlé nádobí. Stačí vytvořit před svým obchodem příjemné posezení a pozvat někoho z rodiny nebo okruhu vašich přátel. A pak jim naservírovat vaše dobroty na jedlém nádobí.

  • Lidé jsou od přírody velice zvědaví a uvidíte, jak je zaujme, až si vaši hosté začnou pochutnávat na lžičkách, kelímcích, a dokonce i talířích.
  • A nejvíce zvědavé budou určitě děti, které se budou dožadovat vstupu do vaší cukrárny.

Hosté se jen pohrnou

Možná, že to budou kolemjdoucí brát zprvu jako nějaký vtip, ale pak poznají, že se jedná o skutečnost a budou to chtít také vyzkoušet. A výsledek se jistě brzy dostaví. Budete se konečně moci pochlubit svými kulinářskými výtvory a zákazníci se jen pohrnou. A hlavně, bude se o vás mluvit. A to je pro reklamu ta nejlepší věc. Zejména, pokud se jedná o obchod nebo jinou podobnou provozovnu.

  • Nemusíte mít strach, že se nádobí po chvilce začne rozpadat.
  • Například jedlé lžičky nebo lžíce vydrží až půl hodiny.

135-1_ggj
Lžičky jsou vhodné nejen na dezerty, ale také na zmrzlinu a zamíchání kávy nebo čaje.Jedlé lžičky se vyrábějí ze směsi cereálních mouček a jednotlivé chutě se odlišují díky koření nebo přidáním kakaa. Chuť ani vůně lžiček neovlivní chuť ani vůni pokrmů. Jedná se o stabilní produkty. A pokud si budou chtít vzít hosté svou lžičku nebo jedlé talíře jako suvenýr, pak je můžete ujistit, že ji příště dostanou zas. A o stálé hosty máte postaráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup